Witamy

Jesteśmy grupą terapeutów, którzy traktują swoją pracę bardzo poważnie i wkładają w nią całe serce.
Pracujemy z małymi i dużymi . A jak? Ogólnie mówiąc wielospecjalistycznie. To znaczy, ze każda trudność jest dla nas indywidualna. Staramy się najpierw zrozumieć a potem pomóc. Pracujemy indywidualnie i grupowo. Spotkanie rozpoczyna się od wstępnej konsultacji na której rozmawiamy o trudności z jaką przychodzi do nas klient a następnie o możliwościach pomocy.

Czas spotkań to 50 min.

Z uwagi na trudną sytuację związaną z Koronawirusem zapraszamy na spotkania ze specjalistami wyłącznie w maseczkach ochronnych. Dzieci poniżej 4 roku są zwolnione z noszenia maseczek.

Zespół

Agnieszka Pastuszka

Psycholog /  Psychoterapeuta

Mariola Drożyńska

Logopeda/ Neurologopeda/ Surdologopeda 

Aneta Pochylska

Psycholog

Psycholog/ Psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbyła liczne kursy i szkolenia związane z terapią dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Ukończyła czteroletni kurs psychoterapeutyczny w Ośrodku Szkoleń systemowych w Krakowie, przygotowujący do uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty rodzinnego. Uczestniczyła w rocznym szkoleniu poznawczo- behawioralnym dzieci i młodzieży Warszawskiego Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Odbyła liczne kursy przygotowujące do pracy z dziećmi z autyzmem oraz w Polskim Stowarzyszeniu Terapii Behawioralnej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w stażach między innymi w: Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego -  Oddział leczenia zaburzeń nerwicowych i behawioralnych, w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – Zakład Terapii Rodzin.

W ostatnich latach prowadziła konsultacje prywatne świadcząc usługi psychologiczne i psychoterapeutycznie. Współpracowała również z: Placówką Opiekuńczo- wychowawczą typu specjalistycznego, z wieloma Niepublicznymi Przedszkolami i Szkołami, Niepubliczną Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną, jak również Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Neurologopeda, surdologopeda, filolog polski. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie na kierunku filologia polska, specjalność logopedia oraz podyplomowe studia w Wyższej Szkole Humanistyczno-Przyrodniczej w Sandomierzu na kierunku Neurologopedia i Surdologopedia. 

 

Posiada bogate doświadczenie w diagnozowaniu i terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami kompetencji językowych – z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, dysleksją, jąkaniem,  afazją,  niedosłuchem,  autyzmem, Zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną, ruchową, sprzężoną, z rozszczepem wargi/podniebienia,  z zespołami genetycznymi oraz z osobami wymagającymi alternatywnych lub wspomagających metod komunikacji AAC. Cały czas doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach. Współpracuje z rodzicami oraz poradniami specjalistycznymi. W pracy podąża za dzieckiem, obserwując całościowy jego rozwój i dobierając odpowiednie metody do jego możliwości psychofizycznych. 

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filozoficznym na

kierunku Psychologia. Ukończyła kurs terapii poznawczo-behawioralnej. 

 Specjalizuje się w terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz zespołu Aspergera oraz dzieci z zaburzeniami emocji, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu kompetencji społecznych i emocjonalnych oraz z elementami Treningu Umiejętności Społecznych.

Swoje doświadczenie nabywała na OddzialeKlinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz w Polskim Stowarzyszeniu Terapii Behawioralnej. Na co dzień pracuje w przedszkolu integracyjnym.

Nasza Oferta

Nasza oferta jest skierowana do dzieci i dorosłych. Dla rodziców i rodzin. Prowadzimy również konsultacje on-line jak i spotkania w środowisku dziecka (szkoła, przedszkole).

Nasza misja

Praca daje nam dużo satysfakcji, dlatego ciągle się doszkalamy. Pracujemy holistycznie czyli w oparcie o wiele metod, które dobieramy indywidualnie do potrzeby klienta.